تالار ارزان

تالار ارزان

در این قسمت می خواهیم به بررسی نکاتی جهت انتخاب یک تالار ارزان در مشهد و شهرهای بزرگ بپردازیم . اکثر مواقع و برای بسیاری از افراد هزینه و قیمت تالار و در عین حال اینکه تالار شیک باشد و خدمات خوبی ارائه دهد مسئله مهمی است . ما در این مطلب می خواهیم به بررسی این مسئله بپردازیم که چگونه میتوان با برگزاری مراسم عروسی در یک تالار شیک ، هزینه ها را نیز به حداقل کاهش داد .

  • زمان برگزاری مراسم عروسی .

یکی از مسائل مهم و تاثیر گذار در قیمت تمام شده و هزینه های تالار زمان برگزاری مراسم عروسی است . با انتخاب روزهایی از سال که مصادف با اعیاد و جشن های ملی و مذهبی خاصی نیست می توانید در هزینه های خود صرفه جویی قابل ملاحظه ای کنید . همچنین در یک هفته نیز روزهای میانی هفته به دلیل برگزاری کمتر مجالس شما اولا امکان انتخاب بیشتری از بین چندین تالار دارید و ثانیا هزینه ی کمتری نسبت به روزهای انتهایی هفته و ایام تعطیل پرداخت می نمایید .

  • موقعیت و دسترسی تالار عروسی .

تالار های حومه شهر در برخی موارد و در قسمت هایی که تراکم تالارها کمتر است و یا به عبارتی قسمت هایی از شهر محسوب می شود که زیاد توسعه یافته نیست در عین کیفیت بالا ، رعایت موارد بهداشتی و زیبایی ، بسیار ارزان تر از تالارهایی هستند که در قسمت های توسعه یافته و میان تالارهای مجلل قرار گرفته اند . تالارهایی که در قسمت های توسعه یافته قرار گرفته اند به دلیل وجود هزینه های تاسیس و نگهداری بالاتر به مراتب از تالارهایی که در قسمت های نیمه توسعه یافته شهر قرار گرفته اند قیمت های بالاتری دارند . در مواردی هم کمبود امکانات یک تالار نسبت به تالارهای دیگر ممکن است باعث ارزان تر شدن قیمت آن تالار گردد . بعبارت دیگر تالاری را فرض کنید که در مرکز شهر قرار گرفته و پارکینگ ندارد ، این تالار بواسطه ی ضعف در وجود پارکینگ و شلوغی مرکز شهر خواهان کمتری داشته و مجبور است با پایین آوردن قیمت و ارائه خدمات متنوع دیگر جای این کمبود و ضعف را پر کند . در حالی که اگر تعداد مهمانان شما کم باشد با یک هماهنگی در میان مهمانان و اندکی جابجایی در ساعت برگزاری مراسم می توانید این خلا را پوشش دهید و از خدمات و امکانات این تالار شیک و ارزان استفاده نمایید .

  • نوع تالار عروسی .

نوع تالاری که برای مراسمتان استفاده می کنید نیز در تعیین قیمت آن بسیار موثر است . انتخاب از میان گزینه هایی مثل تالار ، باغ تالار ، هتل تالار و باغسرا بسته به فصل برگزاری مراسم شما قیمت تمام شده و هزینه های تحمیلی بر دوش شما را مشخص می کند . بطور مثال در فصولی از سال مثل تابستان که همه بدنبال رزرو باغسراها و باغ تالارها برای مراسم خود هستند مسلما تالارهای داخل شهر و مسقف می تواند گزینه ای با قیمت تمام شده ی پایین تر برای شما باشد .

  • تهیه شام تالار عروسی .

در برخی از مجموعه های پذیرایی و تالارهای عروسی شما می توانید در هنگام عقد قرار داد با تالار از مدیریت تالار بخواهید که فقط محیط را در اختیار شما قرار دهد و برای تهیه شام با آشپزخانه و یا رستورانی غیر از آشپزخانه ی تالار قرار داد ببندید . بدین طریق شما صرفه جویی زیادی در هزین هایتان نموده اید خصوصا اگر آشپزخانه و یا رستورانی که طرف قرار داد شماست یکی از بستگان و یا آشنایان شما باشد . همچنین علاوه بر تهیه غذا مواردی چون شیرینی ، بستنی و کیک را می توانید خود بر اساس بودجه و ذائقه مهمانهایتان سفارش دهید و نیز اگر میوه توسط خود شما و از اماکنی مانند میادین میوه و تره بار خریداری شوند بسیار با صرفه تر و مناسب تر خواهند بود چراکه تالار می بایست برای تهیه تک تک موارد فوق هزینه نیروی کار و خرید جزئی بپردازد .

استفاده از تخفیفات تالار عروسی .

معمولا تالارهای عروسی در بازه های زمانی خاص برای مشتریان خود شرایط ویژه و تخفیفات خاصی قائل می شوند که این تخفیفات را از طریق تبلیغات در وب سایت هایی مانند وبسایت عقدونه ، روزنامه و … اعلام می دارند . استفاده از این تخفیفات می تواند ، قیمت هزینه ها و خدمات تالار را متناسب با بودجه شما بگرداند و شما به آنچه که در پی اش بودید برسید یعنی رزرو یک تالار شیک و ارزان در مشهد یا هر کلان شهر دیگری .

  • حذف خدمات غیر ضروری تالار عروسی .

بسیاری از تالارها خدماتی را علاوه بر منوی خود ارائه می نمایند که برای شما هزینه های بالایی به دنبال دارد . خدماتی نظیر آتش بازی ، گل آرایی ، شمع آرایی ، مشعل آرایی و … گرچه وجود این خدمات مسلما نقش بسزایی در زیبایی تالار در بهترین شب زندگیتان دارد اما این نکته را هرگز فراموش نکنید که اگر قرار باشد این زیبایی و این هزینه ها باعث رنجش خانواده شما و یا همسرتان از شما شود هیچ ارزشی ندارد . پس اگر بودجه محدودی دارید بی شک این هزینه ها را حذف کنید و بدانید که اطرافیان شما هم برای آتش بازی و گل آرایی و زیبایی تالار و … به مراسم عروسی شما نیامده اند بلکه برای این به مراسم شما آمده اند که شما را دوست دارند ، حال چه این هزینه ها انجام شود و چه نشود .

  • موسیقی تالار عروسی .

امروزه یکی از هزینه های اصلی تالارهای عروسی هزینه موزیک و دی جی است . در صورتی که منابع بودجه ای محدودی دارید ، این هزینه با انتخاب یک گروه موسیقی ارزان تر و یا استفاده از یک سیستم صوتی مناسب تر قابل حل است . ضمن اینکه شاید شما یا همسرتان در میان بستگان و آشنایان خود افراد هنرمندی را داشته باشید که بتوانند این کار را برای شما انجام دهند .

در مطلب فوق سعی شد مواردی که می تواند در انتخاب یک تالار شیک و ارزان به شما کمک کند بازگو شود . مشهد بعنوان یک کلان شهر با بیش از 250 تالار ، باغ تالار ، هتل تالار و باغسرا دست شما را در انتخاب یک تالار عروسی خوب باز می گذارد . به جرات می توان گفت زیبایی تالارهای عروسی مشهد را کمتر تالارهایی در دیگر شهرها دارند و لذا این نوید را به شما می دهیم که در شهری قرار گرفته اید که تقریبا دست روی هر تالاری بگذارید در حقیقت یک تالار شیک انتخاب کرده اید . بسیاری نکات دیگر وجود دارد که در حوصله ی این مطلب نمی گنجد . وب سایت عقدونه برای شما دوستانی که قصد استفاده از تخفیفات فصلی و مناسبتی مجموعه های تشریفاتی شامل تالارها ، باغ تالارها ، هتل تالارها ، باغسرا ها و مجموعه های وابسته به آن ها همانند مزون ها ، آتلیه ها ، سالن های زیبایی و آرایشگاه ها و … را دارید ، قسمتی را تحت عنوان تبلیغات در عقدونه در بخش انتهایی صفحه اصلی وب سایت تعبیه نموده است که از این قسمت شما می توانید به اطلاعات تمامی مراکزی که شامل تخفیفات خاص این وب سایت و یا تخفیفات فصلی و مناسبتی می شوند دسترسی داشته باشید .

گردآوری توسط عقدونه .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .