هتل تالار یا باغ تالار کدام گزینه بهتر است ؟

هتل تالار یا باغ تالار کدام گزینه بهتر است ؟

روشن است که همه آرزوی برگزاری مراسم عروسی بسیار کامل و باکیفیتی در فضای باز و سرسبز باغ تالارها را داریم ، اما همیشه نمی توان به این آرزو جامه عمل پوشاند ، چون گاهی شرایط اقلیمی به ما اجازه نخواهد داد . پس مهم ترین نقطه ضعف برگزاری مراسم عروسی در فضای باز بحث آب و هواست و محدود شدن این امکان به دو فصل بهار و تابستان . هرچند گاهی اوقات باغ دارای سالنی سرپوشیده است که امکان برگزاری مراسم در هر فصل و هر شرایط آب و هوایی را برای شما فراهم کرده است ، اما فراموش نکنید که هر کدام از این امکانات برای شما هزینه بر خواهد بود ، بنابراین اگر به فکر تعبیر رویاهایتان برای انجام مراسم عروسی در فضای باز هستید ، ابتدا به مبلغی که در نظر گرفته اید بیندیشید ، سپس اقدام کنید ، چون برخی هزینه های شما مثل ورودی و البته هزینه سرویس افزایش چشمگیری خواهد داشت ، البته اگر از بعد مسافت و دسترسی صرف نظر کنید .

هتل تالار ، گزینه دیگری است که مقابل ماست ، اما فراموش نکنید طبق عرف هتل محل برگزاری مراسمی کاملا رسمی و ضیافت های اداری مثل کنفرانس ها و همایش هاست و زیاد به کار برگزاری مراسم عروسی نخواهد آمد ، چون معمولا سالن های هتل ها جزئی از ساختمان هتل است و رفت و آمدهای دیگران انکار ناپذیر بوده و غیر قابل کنترل است ، بنابراین زیاد نمی‌توان هیجان برگزاری مراسم عروسی را در این گونه سالن ها تجربه کرد ، پس اگر زیاد به موضوع خصوصی بودن این مراسم اهمیت می دهید روی این گزینه حساب باز نکنید . نکته دیگری که باید برای برگزاری مراسم عروسی در سالن هتل به آن توجه کرد ، بحث هزینه است ، چون برای برگزاری مراسم عروسی در سالن هتل ها متقاضی مجبور است مبلغی بیشتر از تالارهای معمولی هزینه کند ؛ علت هم فقط نام هتل و به اصطلاح دکوراسیون و شیکی آن است ، بنابراین همانند گزینه قبلی بازهم به جیبتان نگاه کنید ، ولی اگر از قبل برگزاری مراسم عروسی کاملا رسمی را آرزو داشتید و امکانات مالی شما اجازه می‌دهد و البته به خصوصی بودن مراسم و مخلوط بودن آن با دیگر مراسماتی که احتمالا همزمان در حال برگزاری است و همچنین امور عادی هتل اهمیت نمی‌دهید ، هتل گزینه خوبی برای شماست . گرچه لازم بذکر است که در حال حاضر تعدادی از هتل های پنج ستاره و درجه یک فضاسازی هایی متناسب با برگزاری مراسم عروسی به شیوه ویژه انجام داده اند اما برای استفاده از این تالارهای مجلل شما می بایست هزینه های قابل توجهی را پرداخت نمایید .

گردآوری توسط عقدونه .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .