پرحرفی زنان

پرحرفی زنان
  • برای اینکه همسرتان از حرف های تان کلافه نشود ، باید در ذهنتان در مورد همه چیز فکر کرده و تنها او را در اعلام نتیجه شریک کنید .

هرقدر هم درمورد تفاوت های خانم ها و آقایان بگوییم ، کم گفته ایم . گاهی حتی ساده ترین رفتارهای این دو جنس که می خواهند با آرامش زیر یک سقف زندگی کنند ، زمینه را برای جنگ های زن و شوهری فراهم می کند . حتما برای شما هم پیش آمده که یک گفت و گوی ساده درمورد وقت گذرانی آخر هفته ، باعث کلافگی همسرتان شود و در اوج ناباوری ، جرقه جنگی بزرگ را میان شما روشن کند . احتمالا در چنین شرایطی ، توپ را توی زمین همسرتان می اندازید و او را به کم تحملی و غیرقابل پیش بینی بودن متهم می کنید . اما اگر شناخت دقیق تری از این جنس عجیب به دست بیاورید ، نه تنها درک چنین اتفاقی برایتان آسان می شود ، بلکه می توانید از وقوع آن هم پیشگیری کنید . ما به شما برای به دست آوردن چنین شناختی کمک می کنیم .

  • مردها در ذهنشان فکر می کنند .

برای شما هم حتما پیش آمده که وقتی سوالی را از همسرتان در مورد یک موضوع مهم می پرسید ، با سکوت و تردید او در پاسخ دادن رو به رو می شوید . احتمالا تا به حال فهمیده اید که مردها چنین آموزش دیده اند که باید تمامی جواب ها را بدانند و ترس ، عدم اطمینان یا تردید خود را به شما نشان ندهند . نتیجه چنین حالتی آن است که مردها مراحل مختلف فرایند تفکر را درونی کرده و تا موقعی که به نتیجه یا راه حلی نرسیده اند ، پاسخی به شما نمی دهند . به یاد دارم مردی می گفت ؛ “ما مردها احتیاج داریم روی مسائل کمی بیشتر تامل کنیم . در ضمن مردها این کار را هم در سکوت انجام می دهند” . واقعیت این است که مردها فرایند تفکر را درونی کرده و فقط نتیجه پایانی را با شما در میان می گذارند و همین تفاوت به ظاهر کوچک با شما می تواند جرقه بسیاری از مشکلات را در زندگی مشترک تان بزند .

  • مردها راه حل مدارند و زن ها فرآیند مدار .

ممکن است برای زن هایی که عادت کرده اند در لحظه بلند بلند فکر کنند و در همان زمان تصمیم شان را بگیرند ، شیوه برخورد آقایان با مشکلات عجیب و حتی غیرقابل تحمل به نظر برسد اما این سکه روی دیگری دارد و بد نیست بدانید که مردها هم به این تفاوت با چنین چشمی نگاه می کنند . واقعیت این است که مردها راه حل مدار هستند . آنها ترجیح می دهند فقط هنگامی خود را ابراز کنند که پاسخ یا راه حل را از قبل بدانند . از آنجا که این کار را هم در سکوت انجام می دهند ، هنگامی که نظری از آنها می خواهید یا راجع به رابطه تان سوالی می کنید ، این طور جواب می دهند ؛ “بگذار راجع به آن فکر کنم” . مردها دوست ندارند جوابی به شما بدهند که اشتباه باشد . هنگامی که برای نوشتن این مقاله با مردها مصاحبه می کردم ، همیشه در مقابل پرسش هایم کمی وقت می خواستند ، انگار که باید حتما پاسخ درستی بدهند . این بود که سریعا می گفتند ؛ “اجازه دهید کمی راجع به آن فکر کنم” . مردها “راه حل مدار” و زن ها “فرایند مدار” هستند . زن ها یک یک مراحل تفکر خود را با صدای بلند طی می کنند . ممکن است زن ها حتی متوجه نباشند که چنین رفتاری می کنند .

گردآوری توسط عقدونه .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .