چطور با عادت های بد شوهرمان کنار بیاییم

چطور با عادت های بد شوهرمان کنار بیاییم

خیلی از خانم ها مدام گله و شکایت دارند ، چراکه با برخی از رفتارهای شوهرشان حسابی مشکل داشته و از آن رفتارها عاصی و کلافه اند و هر کاری می کنند نمی توانند عادت های بد او را تغییر دهند . اگر شما هم اینطوری هستید پس گوش کنید .

  1. احساس واقعی تان را به او بگویید ، با آرامش به همراه قدری شوخی به او یادآوری کنید که این کارش عصبانی تان می کند ، دقت کنید که کارش را آزاردهنده بدانید نه خود شوهرتان را ، واضح و روشن احساستان را بگویید و نگذارید خشم درونتان را پر کند .
  2. اگر بر احساس اسم بگذارید خیلی بهتر است ، من از این کار عصبانی می شوم جمله خوبی است ولی اگر فقط با او جر و بحث کنید بی فایده است . در ضمن هرگز فراموش نکنید که خودتان هم خالی از این عادت ها نیستید و شوهرتان هم از بعضی رفتارهای شما عصبانی می شود ، از او سوال کنید کدام عادت های شما ناراحتش می کند و روی اصلاحش تمرکز کنید تا کمتر به نقاط ضعف شوهرتان ” از دیدگاه خود “ توجه کنید .
  3. راه دیگر هم این است که آن چیزهای ناراحت کننده ای که عصبی تان می کند روی کاغذ بنویسید و وقتی به این کاغذ نگاه می کنید تازه می فهمید که چقدر بعضی هایشان بی اهمیت هستند و همچنین متوجه میشوید که به سادگی قابل حل اند ، باور اینکه بخواهید ، شوهرتان همیشه عالی ، بی عیب و مرد دلخواه شما باشد ، نادرست و دردسرساز می شود و اگر او هم مثل شما فکر کند همین قدر بد است و به شریک زندگی تان فرصت بدهید عالی نباشد ، توجه کنید که ، مهربان بودن مهمتر از حق به جانب و مقتدر بودن است .
  4. هرکسی باید همیشه حرف های معقول ، نرم ، مهربانانه در ذهن داشته باشد و همیشه با خود بگویید فردا صبح باید آن ها را به او بگویم .
  5. من نمی توانم احساساتم را انتخاب کنم ، اما انتخاب کارهایی که انجام می دهم دست خودم است ، اگر گاهی هم هردویتان با دیدن این رفتار بخندید و با شوخی از آن یاد کنید به نتیجه خوبی می رسید .

منبع : فقط عروس داماد ها بخوانند . تالیف محمدرضا قربان زاده .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .