3 اشتباه زوج های ناشی ، در زندگی مشترک

3 اشتباه زوج های ناشی ، در زندگی مشترک

بروز اشتباه در هر زندگی نوپا یا چندساله امری طبیعی و بدیهی است اما نکته قابل توجه در خصوص آن دسته از اشتباهاتی است که تاثیر مخرب و دردناک تری بر زندگی می گذارند.

برخی از اشتباهات در زندگی به راحتی آب خوردن از سوی زنان و مردان سرزده و تبعاتی را متوجه خود می کند که تا سال ها چوب آن را می خورند، اشتباهاتی که تا سال ها چوب آن را می خورند اشتباهاتی که با ساده ترین عبارات و جملات می توان آن ها را بیان کرد.

  1. متمرکز شدن روی چیزی که ذاتا آن را نمی خواهید .دستان خود را بالا ببرید چون این شایع ترین اشتباهاتی است که از سوی بسیاری از افراد چه مجرد یا متاهل روی می دهد، بدون آنکه متوجه آن شوند و تازه زمانی به آن پی می برند که سال های طلایی عمرشان را سپری کرده اند، مهم این است که ذهن هر فردی روی چیزی متمرکز می شود که همواره به آن فکر کرده و آن را تکرار می کند مهمتر این است که این تمرکز به صورت ناخودآگاه صورت می گیرد پس مراقب کلمات و عباراتی باشید که در غالب یک فکر به ذهن خود راه می یابد، مطمئن باشید که در غالب یک فکر به ذهن خود راه می یابد، مطمئن باشید شما به سوی انجام کاری تمایل پیدا می کنید که به آن فکر کرده و روی آن متمرکز می شوید.
  2. توجه کردن بی مورد به موارد و سختی های زندگی . بی شک هر زندگی با سختی ها و موانعی همراه است که البته بدون آن ها زندگی نمی تواند شیرینی و دلچسبی خاص خود را داشته باشد، اصولا زندگی در کنار سختی و شیرینی است که معنای واقعی خود را پیدا می کند اما آن هایی که این را اساس تصمیم گیری خود قرار داده و همواره توام با نگرانی به مسائل زندگی دارند روی خوش آن طرف سکه را هرگز نمی بینند.
  3. از دست دادن ترتیب اولویت ها در زندگی . در هر زندگی اولویت های مختلفی براساس درجه اهمیت و اعتبار وجود دارند که شخص با توجه به اهمیت اولویت بندی هاست که تصمیمات مختلفی را اتخاذ می کند مهم این است که این تصمیات براساس اصول و نظم خاص و منطقی اتخاذ شوند سعی کنید این اشتباه بزرگ را مرتکب نشوید که با بستن چشمان خود و غلبه احساسات بر منطق، اولویت بندی را نادیده گرفته و تحقق اموری را ترجیح می دهید که در حال حاضر نقش قابل توجهی در زندگی شما و پیشرفت شما ندارد.

 گردآوری توسط عقدونه .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .