5 توصیه به تازه دامادها و تازه عروس ها

5 توصیه به تازه دامادها و تازه عروس ها

وقتی اقدام به انجام ازدواج می کنید، باید برای زندگی مشترک خود برنامه ریزی بلندمدت داشته باشید ، از این جهت باید درک کرده باشید شما باید به عنوان پدر و مادر خانواده باید برنامه ریزی خود را در چند جهت انجام دهید.

  • توصیه اول :

اولین نکته ای که شما به عنوان یک مرد یا زن تازه ازدواج کرده باید در زمینه برنامه ریزی به آن توجه کنید درنظر گرفتن وضعیت خویش در شرایط حاضر است، باید ببینید و بررسی کنید از لحاظ شغلی – و شرایط فیزیکی بدن و وضعیت روحی… در چه شرایطی قرار دارید.

  • توصیه دوم :

باید بررسی کنید وضعیت و شرایط کاری تان چگونه است، اگر مرد خانواده هستید باید با توجه به شرایط و توانتان برای آینده برنامه ریزی کنید به هر حال شما به عنوان مرد پاسخگوی اصلی نیازهای مادی خانواده هستید، برای این منظور سعی کنید به طریقی مطلوب شرایط کاری تان را ارتقاء دهید.

  • توصیه سوم :

اگر به عنوان زن در خانواده نقش دارید باید برای بهبود شرایط کاری تان نیز برنامه ریزی کنید، شما باید به این نکته توجه کنید، در عین اینکه باید پیشرفت را سرلوحه کارتان قرار دهید اما نباید وضعیت کارتان به گونه ای باشد که به آینده خانواده لطمه بزند.

  • توصیه چهارم :

هم مرد و هم زن خانواده باید تلاش چشمگیری برای افزایش ظرفیت های روحی خود در قبال یکدیگر و خانواده داشته باشند، از یاد نبرید تا دیروز شما یکنفر بوده اید و نیاز به این مسئله چندان که باید و شاید نداشتید اما الان وضعیت فرق می کند و شما باید از گنجایش روحی بیشتری برخوردار باشید.

  • توصیه پنجم :

مرد و زن خانواده در مسیر برنامه ریزی باید شرایط فیزیکی حال و آینده خود را درنظر بگیرند، آن ها باید بدانند سال ها باید در کنار یکدیگر و در کنار فرزندان خود صحیح و سالم زندگی کنند پس باید بتوانند از لحاظ اجتماعی و بنیه در حال مطلوبی باشند که در قبال امور کلی خانواده با مشکل مواجه نشوند .

گردآوری توسط عقدونه .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .