6 اشتباه بزرگ آقایان

6 اشتباه بزرگ آقایان

در این مطلب به بررسی اشتباهات آقایان در مقابل همسرانشان و نیز به بیان برخی از حرکات اشتباه و نادرست مردان در برخورد با همسرانشان می پردازیم .

  1. حد و مرز خود را بشناسید . حد و مرز خود را بشناسید و سعی در شکستن حریم های شخصی طرف مقابل نداشته باشید . مثلا سعی نکنید دست او را در دست بگیرید . یک مرد عاقل خودش را کنار کشیده و به همسرش اجازه می دهد که در صورت تمایلش دست او را بگیرد . به این ترتیب انسانی فهمیده و متشخص در نظر وی جلوه خواهید کرد .
  2. از هیچ کس جز او نگویید . درباره زنان دیگر و تجربیات خواستگاری یا حتی دختر رویاها و خیالات خود صحبت به میان نیاورید .
  3. فخر فروشی نکنید . فخر فروشی نکنید و توانایی ها و محاسن خود را به رخ طرف مقابل نکشید . اجازه دهید او خود مشتاق شناختن و کشف شما شود .
  4. ظاهر بد و غیر مناسب نداشته باشید ، خوش لباس و مرتب بودن اهمیت دارد . چرا که اولین تاثیرات با ظاهر شروع می شود .
  5. گفتگو را مثبت و جذاب نگهدارید . سعی کنید از موضوعاتی که مورد علاقه طرف مقابلتان نیز باشد صحبت به میان آورید . برخی اوقات مردان بدون فکر کردن و حتی بدون اینکه بدانند چه کار می کنند ، صحبت را به موضوعاتی سنگین و منفی می کشانند . هیچ دلیل مفید و سازنده ای برای این کار وجود نداشته و تنها باعث از بین بردن لطف گفتگو و کاهش اشتیاق طرف مقابل خواهد شد . این کاری رمانتیک نیست !!! در مورد تروریسم ، ویروس سارس و یا این که مدیر شما آدم بداخلاقی است ، صحبت نکنید . جزئیات دلایل جدا شدن از همسر یا نامزد قبلی خود را بازگو ننمایید . موضوعات سنگین را کنار بگذارید !!! از هرچه در ذهنتان در مورد اقتصاد ، سیاست و … هست سخن نرانید . داشتن حس جاه طلبی و چشم انداز شغلی در نظر خانم ها یک امتیاز منفی است . خانم ها از مردهایی که جهت مشخص در ندگی ندارند خوششان نمی آید .
  6. در مورد مسائل جنسی صحبت نکنید . زیرا با این کار احساس راحتی و آرامش او را ویران خواهید کرد . زنان از شنیدن صحبت های جنسی متنفرند . برخی از مردان اینکار را انجام می دهند ولی شما قرار نیست به این عمل مبادرت ورزید چون می خواهید متفاوت باشید . مایل نیستید از طریق اینکه چقدر به مسائل جنسی اهمیت می دهید او را تحت تاثیر قرار دهید . دوست ندارید به برخی چیزها تلویحا اشاره کنید تا این تصور را در او بوجود آورد که می توانید قهرمان جنسی او باشید . خیر شما می خواهید آرام ، متین و متشخص باشید . اگر در ملاقات آغازین با شریک آینده زندگی خود مسائل جنسی را پیش بکشید در حقیقت به میزان احساس راحتی و آرامش او حمله خواهید کرد .

گردآوری توسط عقدونه .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .