6 باید و نباید روزهای ابتدایی زندگی مشترک

6 باید و نباید روزهای ابتدایی زندگی مشترک
  1. در ابتدای ازدواج از ابراز محبت های آتشین نسبت به همسرتان در مقابل والدین و خانواده بپرهیزید ، چراکه این کار ممکن است باعث شود تصویری در ذهن آنان پدید آید مبنی بر اینکه آن ها را فراموش کرده اید و همسرتان برای شما جای آن ها را گرفته است و همانند گذشته دوستشان ندارید .
  2. از همسرتان و خانواده او تعریف کنید ، چندان که خانواده شما آنان را به عنوان اقوامی نیک بپذیرند نه چنان که فکر کنند شما آنان را بهتر می دانید و نسبت به خانواده خود ارجح می پندارید .
  3. در مهمانی های خانوادگی ، هیچگاه همسرتان را با عنوان “عشق من” صدا نزنید ، با او بیش از اندازه صحبت نکنید و حرکات خارج از عرف از خود نشان ندهید ، چراکه این کار شاید دیگران را به این فکر وادارد که آنقدرها هم که می گوید اینگونه نیست و در واقع در نگاه آنان شما تظاهر می کنید .
  4. اگر با همسرتان کدورت دارید در جمع کدورت ها را ظاهر نکنید و بهتر است این مسئله تنها بین خودتان باقی بماند .
  5. سعی نکنید بزور قسم و شاهد و … خودتان را اثبات کنید ، اگر کاری از شما سر نزده است انکار قاطعانه کافی است و هر چه بیشتر قسم بخوریم تا حرف مان را ثابت کنیم باور دیگران را نسبت به رفتار و کردارمان کاهش می دهیم ، دعوای زن و شوهر طبیعی است . اما بسیار غیرطبیعی است که تمامی دوستان ، اقوام و همسایه ها از این دعواهای زناشویی با خبر شوند پس نسبت به مسائل و مشکلات خود رازدار باشید و فراموش نکنید که به زودی با هم آشتی خواهید کرد و آن وقت همسر شما با حرف هایی که پشت سرش زده اید موقعیت بدی در میان فامیل ، دوستان و آشنایان پیدا می کند و خود شما نیز به خاطر بدگویی ها و حرف هایی که زده اید شرمنده می شوید .
  6. خوش لباس و شیک پوش باشید ، اما مواظب باشید دچار افراط نشوید ، مرتب و زیبا و آراسته بودن ربطی به مد روز بودن ندارد ، توجه کردن زیاد به مد هم خوب نیست چرا که برای شما به یک بیماری واگیردار مبتلا می شود ، خیلی ها فکر می کنند لباس پوشیدن و پوشش همراه مد و حرکت با مد روز و بعبارتی بروز بودن پوشش است که شخصیت انسان را نشان می دهد ، اما باید بدانید که این عوامل نشان دهنده شخصیت انسان نبوده و نیست و انسان را مهم جلوه نمی دهد ، بلکه نحوه لباس پوشیدن ، نظافت ، آراستگی و … انسان است که شخصیت او را می سازد .

منبع : فقط عروس داماد ها بخوانند . تالیف محمدرضا قربان زاده .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .