6 نکته برای عشق ورزی به همسران

6 نکته برای عشق ورزی به همسران

خانم ها و آقایانی که در زندگی مشترک زناشویی موفق می شوند ، آدم های عجیب و غریبی نبوده اند ، آن ها هم انسان های معمولی بوده اند با بیان این دوجمله حتما می پرسید :

اگر اینگونه است پس چرا با وجود داشتن شرایط ظاهری و جسمانی یکسان برخی زن و شوهر ها ناموفق عمل کرده و حتی کارشان به جدایی و طلاق انجامیده است؟

نکته اول : اگر سعی می کنید به پاسخ سوال فوق برسید ما شما را راهنمایی می کنیم و به شما می گوییم زن و شوهر های موفق خودشان را به ابزاری موثر مجهز ساخته اند تا از دوره زندگی مشترک موفق و سربلند بیرون بیایند .

نکته دوم : آن ها در حقیقت در میان ابزار بسیار ساده خود برای جذب و همراهی شوهر این قابلیت را داشته اند که توانسته اند با استفاده از مدلی که همسرشان خودش می خواهد ، به شریک و همسر زندگی خویش عشق بورزند .

نکته سوم : معنای این حرف آن است که هریک از زن و مرد در خانواده های موفق توانستند بفهمند که همسرشان از چه زبانی برای عشق ورزیدن و محبت دیدن خوشش می آید ، لذا در این زمینه گام برداشته اند و از همان زبان استفاده کرده اند .

نکته چهارم : اشتباه نشود آن ها برای این منظور سراغ یادگیری زبان انگلیسی ، آلمانی ، فرانسه و … نرفتند ، آن ها آنقدر قابلیت داشتند که در همان ابتدای زندگی مشترک توانستند زبان عشق ورزی همسر خویش را از طریق شناخت سلیقه ها و روحیاتش بیابند ، و در آن مسیر پیشتازی کنند .

نکته پنجم : با توجه به زیرکی و قابلیت ، این دسته از زن و شوهر ها توانستند به قله کوه عشق همسر خود نزدیک و نزدیک تر شوند .

نکته ششم : واقعا اگر می خواهید از امروز به بعد زن یا شوهر ایده آل برای همسرتان باشید در این زمینه گام بردارید .

یعنی اینکه تلاش کنید جبران مافات کرده و در جهت رسیدن به روحیات و خواسته های درونی همسرتان تلاش نمایید و در آن راستا گام بردارید تا شما هم بتوانید خانواده ای موفق را تشکیل دهید .

منبع : فقط عروس داماد ها بخوانند . تالیف محمدرضا قربان زاده .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .