7 کلیــد طلایــی برای داشتن شوهری شاد

7 کلیــد طلایــی برای داشتن شوهری شاد
  1. مغــرور نباشید !

یک ضرب المثل معروف می گوید ، عشق و غرور در یک خانه نمی گنجند ! بیشتر روابط عاشقانه ی همسران به دلیل غرور به بن بست می رسد . آیا می خواهید همیشه راه خود را بروید و حق را به خودتان بدهید ؟ آیا می خواهید همه ی زندگی را از نقطه نظر خود ببینید ؟ اگر این گونه است با همسری شاد و سرحال خداحافظی کنید . اصولاً مردان توانایی درک دیگران را ندارند و این از خصوصیات شخصیتی آن ها محسوب می شود . سعی کنید بتوانید با این مسئله کنار بیایید ، در غیر این صورت همیشه در زندگی چالش و اختلاف نظر خواهید داشت . بگذارید همسرتان همانگونه که باید باشد بماند و شما ناراحت عدم درکش نباشید و نا امید نشوید . دست از تلاش به منظور درک متقابل او بردارید ، به او محبّت کنید ، دوست داشتن را تظاهر نکنید و اگر واقعاً همسرتان را دوست دارید نگران کنار گذاشتن غرور خود نباشید چراکه اگر غرور بیش از حد و کاذب نباشد زندگی شادتر است .

  1. اندامی متناسب داشته باشید !

مردان عاشق همسرانی خوش اندامند . مردان بیشتر از راه چشم لذت می برند و به زیبایی ظاهری اهمیت می دهند . این یک خصلت ذاتی است که همه ی مردان از آن برخوردارند . هر زمان که او از اندامی ایده آل صحبت می کند به جای سرزنش خود یا ایجاد یک جنجال بزرگ به اندام خود اهمیت دهید ، ورزش کنید و خوش اندام شوید . تنها به این دلیل که ازدواج کرده اید و یا مادر شده اید مجوز چاق شدن را برای خود صادر نکنید . داشتن وزن متناسب برای همسرتان جذاب تر خواهد بود .

  1. همیشه برای همسر خود تازه باشید !

یک خانم با توجه به امکاناتی از قبیل کوتاهی مو ، استفاده از رنگ مو و لوازم آرایشی می تواند ظاهر خود را تغییر دهد . وقتی شوهرتان ببیند که به خود اهمیت می دهید ، بیشتر دوستتان خواهد داشت و زیبایی شما او را شاد خواهد کرد . البته زیاده روی در این امر اثری معکوس خواهد داشت .

  1. غذاهای تازه و خوشمزه بپزید !

مردان عاشق خوردن هستند و از اینکه طعم های جدید و خوشمزه را تجربه کنند لذت می برند . مردان انتظار دارند که دست پخت همسرشان ایده آل باشد . اگر این مهارت را ندارید از همین حالا شروع کنید و کیفیت آشپزی خود را بالا ببرید . اگر دست پخت خوبی دارید به شما تبریک می گویم ، از این پس دنبال تنوع در غذاها و ابداع طعم های جدید باشید . زمانی که شما دست پخت خوبی داشته باشید شوهرتان برای رسیدن به خانه و خوردن غذای دلچسب لحظه شماری می کند و این افسانه نیست . این موضوع را بعد از آرامش او و لَم دادنش روی کاناپه و نیز لذتی که در چهره اش پیداست می توانید متوجه شوید .

  1. غُرغُر ممنوع !

غُرغُر کردن و شنیدن آن از طرف هر کسی کاری بی مشکل است و ما را یاد مادران کم حوصله و منع کننده می اندازد ، دست از مادری برای همسر بردارید و فقط همسرش باشید ، همین . هیچ عذابی بالاتر از داشتن زنی غُرغُرو نیست . دست از تغییر همسر خود بردارید و خود را تغییر دهید تا همسرتان نیز تغییر کند . هر زمان همسرتان عشق بدون قید و شرط شما را ببیند ، دوستتان خواهد داشت و دیگر شما را ناراحت نخواهد کرد .

  1. اول خودتان شاد باشید !

همانطور که سرما خوردگی سرایت می کند شادی نیز مسری است . به محض اینکه شاد شوید و خوشحالی را بروز دهید آن را به شوهر خود انتقال می دهید . مردان زنان شاد و سرزنده را دوست دارند . زیرا از آن ها تأثیر می گیرند . نگرانی ، غم و اضطراب را کنار بگذارید ، زیرا هیچ سودی ندارند و آفت زندگیتان خواهند شد .

  1. جهت برآوردن نيازهاي مادي و غير مادي ، امكانات همسرتان را در نظر بگيريد !

برای برآوردن نيازمندي هاي خود از نظر مادي و غير مادي ، امكانات شوهر خود را در نظر بگيريد و او را تحت فشار قرار ندهید . براي انجام درخواستهاي خود با شوهرتان با خشونت و آمرانه برخورد ننماييد و چنانچه درآمدي داريد و براي زندگي هزينه مي‎كنيد آن را بازگو نكنيد .

منبع : راز آرامش . تألیف فرشته گودرزی .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد و تالار عروسی در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .