چند اشتباه بزرگ در آرایش عروس

چند اشتباه بزرگ در آرایش عروس

روز عروسی شما خاص ترین روز زندگی شماست . مسلم است دوست دارید در این روز زیباتر بنظر برسید .

پس سعی کنید از بروز این چند اشتباه جلوگیری کنید تا زیبایی شما چند برابر شود .

  • تست کردن سبک های جدید آرایشی ؛ روز عروسی شما زمان امتحان کردن سبک های جدید نیست . بهتر است شما سبک آرایشی را استفاده کنید که با چهره ی شما سازگاری داشته باشد . استفاده از سبک سازگار با چهره شما ، زیبایی شما را چند برابر خواهد کرد .
  • ایجاد خطوط اضافه ؛ با استفاده از خطوط می توان برجستگی های گونه و چهره خود را نمایان کنید . ولی خطوط اضافه می تواند تاثیر منفی بر چهره ی شما بگذارد .
  • تست آرایش قبل از عروسی را دست کم نگیرید ؛ بهتر است قبل از روز مراسم عروسی به آرایشگاه رفته و آرایش خود را امتحان کنید ؛ تا اگر از آن راضی نبودید فرصت برای تغییر آن داشته باشید و یک مدل دیگر را انتخاب کنید .
  • رفتن به آرایشگاه بدون آمادگی ؛ بهتر است قبل از رفتن به آرایشگاه ، عکس های قبلی از آرایش صورت و موی خود را به همراه داشته باشید . در این صورت شما و آرایشگرتان می توانید بهترین تصمیم را برای آرایش صورت و موی خود بگیرید . آرایشگرتان می تواند عکس های شما را آنالیز کند و بهترین ها را به شما ارائه  دهد . بهتر است برای انتخاب سبک آرایش خود لباس سفید پوشیده باشید .
  • استفاده از رژ لب براق یا برق لب ؛ در صورت امکان از رژ لب براق استفاده نکنید . زیرا این مدل رژ لب دوام کمتری نسبت به رژ لب های مات دارد . همچنین در صورت بوسیدن داماد اثر رژ لب براق می ماند . اگر رژ لب شما بسیار براق باشد از جذابیت عکس می کاهد .
  • درخشندگی بیش از اندازه صورت ؛ بوجود آوردن سایه روشن روی گونه ها حس تازگی و سادگی به صورت می دهد . اما درخشندگی بیش از اندازه روی بینی و پیشانی شما به صورت شما حالت چربی می دهد . شما می توانید با تنظیم دقیق فاصله لب ها و گونه ها با استفاده ی کمی از سایه طلایی جلوه ویژه ای به صورتتان ببخشید . نکته قابل توجه این است که درخشندگی بیش از اندازه می تواند باعث تاثیر منفی بر روی عکس های شما نیز شود .
  • استفاده از رژ گونه نامناسب ؛ تمرکز بر روی گونه بسیار مهم است . اما برجستگی ، رنگ و درخشش آن باید به اندازه باشد . بسیاری از ما به اشتباه تصور می کنیم که برجستگی گونه باید در امتداد استخوان گونه باشد . این تصور کاملا اشتباه است ، بهتر است زیر رژ گونه مقدار کمی پودر برنز بزنید . این کار به گونه ی شما حالت برجستگی خاصی می دهد .
  • آرایش بیش از اندازه چشم ها مخصوصا با رنگ های سیاه و سفید ؛ برای آرایش چشم ها در صورت امکان از رنگ سیاه و سفید کمتر استفاده کنید . شما می توانید با استفاده از رنگ های خاکستری ، طوسی ، آبی تیره ، قهوه ای و بنفش زیبایی دو چندان و زرق و برق کمتری به صورت خود ببخشید . سعی کنید آرایش چشمهایتان را مناسب با رنگ چشمتان انتخاب کنید . به طور مثال سایه برنز برای چشمهای سبز ٬  قهوه ای برای چشم های قهوه ای روشن ٬ آبی متمایل به سرمه ای و قهوه ای تیره برای چشمهای آبی ، استفاده از سایه بنفش و خاکستری برای چشم های قهوه ای مناسب است . همچنین شما می توانید از سایه کرم به جای کرم پودر برای زیرسازی سایه خود استفاده کنید .
  • انتخاب نادرست مژه مصنوعی ؛ انتخاب مژه مصنوعی امر بسیار مهمی در آرایش صورت است . در برخی موارد باید از مژه های کامل استفاده شود . بهتر است قبل از عروسی آرایشگر شما هر دو مدل مژه را تست کند ، تا از نظر حساسیت و راحتی آن مطمئن شوید .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .