نکاتی برای انتخاب کفش عروسی یا نامزدی

نکاتی برای انتخاب کفش عروسی یا نامزدی

در این مطلب سعی کرده ایم مهمترین نکاتی را که می بایست در انتخاب کفش عروسی یا نامزدی مورد توجه قرار دهید به اختصار بیان کنیم .

  • کفشی انتخاب کنید که کاربردی باشد .

گاهی اوقات  کفش هایی می بینید که بسیار زیبا هستند . اما دقت کنید که شما باید با این کفش ها راه بروید یا حتی برقصید !!! پس کفشی انتخاب کنید که مناسب با استایل و مدل لباس شما باشد و با آن احساس راحتی کنید . اگر شما با کفش هایتان راحت نباشید ، اعتماد به نفس خود را از دست خواهید داد .

  • قبل از عروسی کفش هایتان را بپوشید .

پوشیدن کفش هایتان را به روز عروسیتان موکول نکنید . مدتی قبل از روز عروسی آن ها را بپوشید و با آن ها راه بروید تا روز عروسی احساس راحتی داشته باشید .

  • تنوع رنگ کفش عروس .

این یک سنت است ، که کفش عروس سفید باشد ؛ ولی گاهی اوقات شما کفشی را می پسندید که از تمام جنبه ها بسیار مناسب است اما سفید نیست !!! اگر رنگ کفش به لباس شما می آید سفید بودن آن مهم نیست .

  • هنگام خرید کفش به مکان برگزاری مراسم دقت کنید .

در هنگام خرید کفش به محلی که برای برگزاری مراسم عروسی خود انتخاب کرده اید دقت کنید ؛ بعنوان مثال اگر عروسی در باغ است ، کفش هایی که پاشنه های باریک و بلند دارند مناسب نیستند . اگر کف سالن مراسم شما سنگ یا سرامیک است کفشی را انتخاب کنید که سر نخورید .

  • متناسب با بودجه خود هزینه کنید .

ممکن است که در برخی موارد هزینه مهم نباشد و در انتخاب آزاد باشید ؛ ولی در برخی از موارد نیز بسیار مهم است !!! پس بودجه تان را تنظیم کنید و کفشی انتخاب کنید که علاوه بر اینکه شرایط بالا را دارد ، متناسب با بودجه شما نیز باشد .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .