تاثیر هدیه دادن به همسر در زندگی

تاثیر هدیه دادن به همسر در زندگی

بعضی از اعمال محبت آمیز مانند هدیه دادن در زندگی زناشویی دارای امواج کوچک ولی منحصر به فردی است که می تواند در بهبود روابط و بسیاری از مشکلات بین زوج ها چاره ساز بوده و تاثیر بسیاری بگذارد . داشتن یک رابطه شاد و خوب کار سختی نیست !!! اگر می خواهید در رابطه زناشویی تان خوشبخت باشید ، می توانید با ایجاد چند رفتار جدید و تغییرات کوچک در رابطه ، شادی و خوشبختی را وارد زندگی تان کنید و آن را برای همیشه نگه دارید . در زندگی مشترک ، محبت بین زوجین با روشهایی گوناگون قابل نو شدن و تجدید بوده و یکی از قدیمی ترین زبان ها برای بیان عشق ، هدیه دادن است .

روان شناسان در خصوص اثر مثبت هدیه دادن به همسر معتقدند ؛ هدیه دادن و هدیه گرفتن می تواند سوء تفاهم را از بین ببرد و دعواهای زناشویی را خاتمه بخشد . هدیه دادن بدون مناسبت عمل با ارزشی است ، در برخی موارد زوج ها با هدیه دادن آن هم بی دلیل به یکدیگر ، می توانند طرف مقابلشان را غافلگیر کنند و تأثیر بسیار خوبی بر روح و روان وی برجای بگذارند . خوشحال شدن با دریافت هدیه در زنان بیشتر از مردان دیده می شود ، با توجه به این که مردان بیشتر نقش حمایت کنندگی را در زندگی زناشویی ایفا می کنند ، بیشتر از زنان هم برای دادن هدیه علاقه نشان می دهند .  ارزش هدیه بیشتر معنوی است تا مادی و جنسیت آن نباید مورد توجه قرار گیرد ، در صورتی که یک هدیه ناقابل همراه با عشق و محبت در بین زوجین رد و بدل شود ، ارزش دوچندانی پیدا می کند و ابراز رضایت را خصوصا در خانم ها به وجود می آورد .

منبع : مصاحبه دکتر پروانه صفایی .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .