10 نکته برای داشتن صورت زیبا

10 نکته برای داشتن صورت زیبا

در این مطلب توجه شما را به چندین مورد از باید ها و نبایدهای اساسی مربوط به آرایش برای داشتن صورتی زیبا جلب می کنیم .

  1. پای بند بودن به یک سبک آرایش ؛ مسلما بعضی از سبک ها به چهره شما نمی آید ولی نترسید  ٬هر از گاهی امتحان کردن سبک های جدید بد نیست .
  2. مخلوط کردن سبک ها ؛ هرگز سبک های آرایشی را با هم مخلوط نکنید . با این کار جلوه آرایش را از بین می برید .
  3. استفاده از خط لب نامناسب ؛ خط لبی انتخاب کنید که از رنگ رژ لبتان یک درجه تیره تر یا روشن تر باشد . استفاده از خط لب نامناسب حالت لب های شما را مصنوعی نشان می دهد .
  4. حالت دادن بیش از اندازه به ابرو ؛ هرگز ابرو هایتان را بیش از اندازه قوس ندهید یا بیش از اندازه آنها را کوتاه نکنید . مگر آنکه قبل از انجام دادن آن با یک متخصص ابرو مشورت کرده باشید تا مطمئن شوید حتما به چهره شما می آید .
  5. برنزه شدن بیش از حد ؛ بیشتر خانم ها برنزه شدن را دوست دارند . اما توجه به این نکته ضروری است که برنزه شدن بیش از حد به جای زیبایی به صورتتان ، صورتتان را مصنوعی می کند . اگر شما قصد برنزه کردن صورتتان را دارید بهتر است برس آغشته به پودر برنز را روی پیشانی ، بینی و روی گردن خود حرکت دهید .
  6. استفاده از فر مژه قبل از زدن ریمل ؛ بهترین زمان برای حالت دادن به مژه هایتان استفاده از فرمژه قبل از زدن ریمل است . اگر بعد از زدن ریمل از فر مژه استفاده کنید باعث خرد شدن مژه هایتان می شود .
  7. استفاده از خط لب برای لب های خشک ؛ اگر لب های شما خشک است هرگز از خط لب استفاده نکنید . استفاده از خط لب ، لب هایتان را خشک تر می کند . اگر می خواهید از خط لب استفاده کنید قبل از استفاده ی آن با یک برس لب هایتان را بشویید و از شر پوسته های آن خلاص شوید .
  8. تمیز نکردن اسفنج ها و برس های مخصوص آرایش ؛ سعی کنید هفته ای یک بار برس ها و اسفنج های مخصوص میکاپتان را بشویید . توجه داشته باشید که تمیز نکردن اسفنج ها و برس ها کیفیت آرایش شما را پایین می آورد .
  9. استفاده نکردن از کرم پایه مناسب ؛ سعی کنید از یک کرم پایه مناسب برای پوست صورتتان استفاده کنید که با پوستتان سنخیت داشته باشد . زمان خرید کرم آن را روی پوست دستتان تست نکنید . زیرا رنگ پوست دستتان با پوست صورتتان تفاوت دارد . هنگام تست کرم بهتر است آن را روی پوست صورتتان تست کنید و در صورت امکان آن را در نور طبیعی نیز ببینید تا از رنگ آن مطمئن شوید .
  10. استفاده نامناسب از کرم ضد آفتاب در فصول مختلف ؛ توجه به این نکته ضروری است که با تغییر فصل  زاویه تابش نور خورشید نیز تغییر خواهد کرد . پس باید ضد آفتاب مناسب با فصل را استفاده کنید . بهتر است در تابستان از ضد آفتاب با SPF بالاتر و در زمستان از ضد آفتاب SPF کمتر استفاده کنید .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .