چه افرادی برای ازدواج مناسب هستند ؟

چه افرادی برای ازدواج مناسب هستند ؟

خیلی سخت است که در یک جمله بگوییم ازدواج با چه کسی برابر است با خوشبختی ؛ اما توصیه ای کوتاه ولی کلی روانشناختانه ، راه را برای تصمیمی درست در انتخاب همسر آینده روشن می کند .

  • چه کسی برای ازدواج مناسب است ؟

این یک شعار نیست بلکه واقعیتی است که زوجینی که سالهاست زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند آن را باور دارند ، اینکه اخلاق در ازدواج حرف اول را می زند و ملاک های مهم دیگر ازدواج در رده های بعدی قرار می گیرند . بهتر است در ازدواج هایی با عشق ها و هوس های گذرا قدری تامل کنید و در پیرامون این گونه ازدواج ها بیشتر فکر کنید و به این دلایل تصمیم به تشکیل زندگی مشترک نگیرید ؛ چراکه چنین ازدواجی ؛ ازدواج بدون پایه و اساسی خواهد بود و ممکن است با شکست مواجه شوید .

  • قصد ازدواج داشتن کافی نیست !

یکی از نکاتی که در برخورد با شخصی که قصد ازدواج با شما را دارد و باید دقت شود این است که او می بایست هر چه سریع تر شما را به خانواده اش معرفی و موضوع را با آنها در میان بگذارد . اگر او ، بعد از گذشت چند ماه از رابطه ، هنوز آن را در خانواده خود علنی نکرده و به بهانه های مختلف ، این امر را به تعویق می اندازد نشانه عدم مسئولیت پذیری و نبود تصمیمی جدی از سمت او برای ازدواج است .

  • مهمترین نکته در ازدواج و انتخاب همسر .

هرگز جذابی ، خوش مشربی ، زیبایی ، خوش تیپی و گذراندن اوقات خوش را در خواستگار خود دلیلی بر خوب و بی نقص بودن او ندانسته ؛ بلکه این موارد نمونه هایی از یک احساس و هیجان زودگذر بوده و برای تصمیم گیری در امر مهم ازدواج نباید تسلیم موارد ظاهری فرد شویم . شخصی که برای ازدواج انتخاب شده فردی باید باشد که از او قوت قلب گرفته و پشتیبان شما در مراحل مختلف زندگی و در شرایط سخت بوده نه اینکه از ابتدا به بهانه های بی ارزش شما را از خانواده و دوستان خود مخفی کرده است .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .