چند مدل مو پیشنهادی برای خانمها

اگر شما نیز به دنبال مدل های مختلف مو هستید ما در این مطلب مدل هایی را برای شما آورده ایم که با تمام سادگی اش زیبایی خاصی دارد. می دانیم زمانی که موهای خود را شامپو می زنیم حجم آن کم می شود ولی بهتر است اگر شما قصد درست کردن موهایتان را دارید تمیز باشند و اگر موهای شما نیاز به ژل یا تافت داشت در حین درست کردن موهایتان از آن استفاده کنید.اگر شما می خواهید موهایتان را به وسیله بابلیس فر کنید، از اسپری های مخصوص مو استفاده کنید تا مانع آن شود که رطوبت طبیعی موهای شما از بین برود.

1.موهای خود را بابلیس کنید و آنها را مدل جمع باز درست کنید.

شما می توانید تمامی موهای خود را بابلیس کرده و روی موهایتان را ببندید و بقیه ی موهای خود را آزاد بگذارید البته این مدل برای موهای بلند بهتر است و زیبایی دو چندانی نسبت به موهای کوتاه با همین مدل دارد.

2.مو های تاج دار را با یک تل ساده یا تاج ساده تزئین کنید.

اگر شما از موهای بابلیس شده خوشتان نمی آید و رابطه خوبی هم با موهای صاف ندارید می توانید به موهای خود موج دهید و آن را با یک تل یا تاج ساده تزئین کنید.

3.موهای خود را موج دار کنید و به یک طرف سر خود ببرید.

این مدل بسیار ساده و در عین سادگی بسیار زیباست.موهای خود را موج دهید،به یک طرف سر خود ببرید ولی اگر فکر می کنید که بسیار ساده است با اضافه کردن یک گل موهایتان را تزئین کنید.

4.اگر موهای شما فر درشت دارد این بهترین مدل است.

اگر موهای شما فر درشت دارد شما می توانید با زدن موس یا ژل موهایتان را براق کنید،آنها را باز بگذارید و برای تزئین آن از گل های تزئینی یا گل های تازه استفاده کنید.

5.اگر موهای شما کوتاه است می توانید:

اگر موهای شما حالت دار و کوتاه است و از مدل آن راضی هستید کافی است یک روبان را بعنوان تل استفاده کنید و از زیبایی که در کمال سادگی دارد لذت ببرید.

6.موهای بافته شده:

اگر شما از مدل موی بافته شده خوشتان می آید و لباس شما نیز توری است می توانید موهای خود را ببافید و از آن لذت ببرید.

7.یک مدل قدیمی ولی زیبا:

می توانید موهای خودتان را در بالای سرتان درست کنید،این مدل،مدل جدیدی نیست ولی هنوز هم زیبا به نظر می رسد.

8.مخصوص موهای صاف:

اگر موهای صاف و بلندی دارید و می خواهید آنها را جمع کنید می توانید آنها را به یک طرف سرتان ببرید و آنها را به صورت جمع ببندید.

9.اگر موهایی دارید که از ساقه تا وسط موهایتان صاف است ولی قسمت پایین موهایتان فر است

می توانید روی موهایتان را بالا بکشید یا فرق موهایتان را به هر حالتی که دوست دارید در آورید و پشت موهایتان را با یک گل جمع کنید.

10.مخصوص موهای بلند:

این مدل فقط مخصوص موهای بلند است و با تمام سادگی اش بلندی و زیبایی موهای شما را نشان می دهد.فقط کافی است جلوی موهایتان را پوش دهید و آنها را بنا به سلیقه ی خود درست کنید و پشت موهایتان را باز بگذارید.

11.مدل موی کلاسیک:

اگر این مدل موهای گفته شده را دوست ندارید موهای خود را کلاسیک درست کنید.

12.مخصوص موهای فر اما بلند:

اگر موهای فر اما بلندی دارید و می خواهید آنها را جمع کنید می توانید جلوی موهایتان را بنا به سلیقه تان درست کنید و پشت موهایتان را در بالای سرتان جمع کنید.

13.یک مدل بسیار ساده:

اگر موهای بلندی دارید و نمی خواهید موهایتان روی صورتتان باشد جلوی موهای خود را بالا بزنید و پشت آنها را باز بگذارید.

14.جلو موی چتری:

اگر از مدل موی چتری خوشتان می آید و پشت موهایتان بلند است شما می توانید هم پشت موهایتان را صاف کنید و هم آنها را موج دار نمایید و باز بگذارید.این مدل نیز بسیار زیباست.

15.اگر می خواهید موهای شما حجیم باشد:

برای اینکه بخواهیم موهایتان را پر حجم تر نشان دهید بهترین راه حل این است که اگر موهای صافی دارید آنها را موج دار کنید یا اینکه موهای خود را ببافید و بعد آنها را باز کنید تا موهای شما حجیم تر شود.

16.مدل موی مدرن:

در این مدل کافی است پشت موهای خود را درست کنید و جلوی موهای خود را چتری کنید.بهتر است برای تزئین موهایتان از یک روبان با گل های طبیعی استفاده کنید.

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد و تالار عروسی در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .