شما چه رنگی هستید؟

شما چه رنگی هستید؟

شاید برای شما خنده دار باشد ولی واقعیت این است که هر اسمی رنگی دارد! شاید شما با خود بگویید این مطلب غیر واقعی است ولی واقعیت دارد تازه شاید اگر شما بدانید اسم تان چه رنگی است شاید خیلی از مشکلاتتان حل شود . باور نمی کنید پس شما را به خواندن این مطلب دعوت می کنم .
به گزارش بولتون نیوز روانشناسان می گویند همه ما به نحوی تحت تاثیر رنگ ها قرار داریم و خودمان را با این رنگ ها نشان می دهیم و شناسایی این رنگ ها تاثیر زیادی در موفقیت مان دارد و این را بدانید برای اسم هر فردی رنگی وجود دارد که می تواند بر زندگی او اثرگذار باشد جذاب است!؟ این که شما بدانید برای اسم تان رنگ خاصی وجود دارد و می توانید راز شخصیتی خود را در آن بیابید ، باید بسیار جالب و هیجان انگیز باشد پس به ادامه مطلب توجه کنید :
رنگ های هماهنگ با ارقام و حروف عبارتند از :

قرمز : ۱ (ش ، ج ، س ، الف)
نارنجی :‌ ‌‌‌۲ (ت ، ث ، ک ، ب)
زرد : ۳ (ی ، ل ، ص ، ض)
سبز :۴ (و ، م ، د ، ژ)
آبی : ۵ (چ ، ن ، ط ، ظ)
نیلی : ۶ (ح ، خ ، ف)
بنفش : ۷ (ع ، پ ، غ)
صورتی : ۸ (ز ، ق ، ه)
طلایی : ۹ (ر ، ذ ، گ)

برای این‌که با چگونگی موضوع آشنا شوید یک مثال می‌آوریم. به این شکل که اسم و فامیل خود را روی برگه کاغذی می‌نویسید و براساس حروف و اعداد ذکر شده برای هرکدام ، به رنگ مربوطه دست پیدا می‌کنید .

مثال : از اسم خودم مثال می‌آورم . مثلا من «سیاووش ابدی» هستم . حالا ببینیم سیاوش ابدی ، چه رنگی است .
س ۱ + ی ۳ + الف ۱ + و ۴ +ش ۱ + الف ۱ + ب ۲ + د ۴ + ی ۳
سپس اعداد را با هم جمع می‌کنیم :
۲۰=۱+۳+۱+۴+۱+۱+۲+۴+۳
باز هم ۲ رقم عدد حاصل را با هم جمع می‌کنیم :
۲=۰+۲

عدد ۲ مربوط به رنگ نارنجی است.

شما هم با این روش رنگ اسم خودتان را پیدا کنید و حالا با خواندن مشخصات آن رنگ خودتان را بهتر بشناسید . راستی ، شما می‌توانید این کار را با اسم کسانی که برایتان مهم هستند هم انجام دهید و به نتایج هیجان‌انگیزی دست پیدا کنید .

رنگ صورتی

قدرت جسمانی بالایی دارید البته این به خاطر اراده بالایی است که دارید و شما می توانید به راحتی رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید . با مسئولیت ها به راحتی کنار می آیید و می توانید به راحتی دیگران را در حل مشکلات شان یاری نمایید و از نظر عاطفی بسیار قوی و عمیق هستید .

رنگ نارنجی

شوخ طبعی به خصوصی دارید و یکی از بارزترین ویژگی های شما شاد بودنتان است و این باعث شده در میان دیگران محبوبیت بیشتری داشته باشید . دیگران از بودن با شما لذت می برند و انرژی می گیرند . سعی می کنید همیشه نیمه ی پر لیوان را بینید و با بذله گویی به دیگران انرژی مثبت می دهید و آماده کمک به دیگران هستید .

رنگ آبی

دیگران شما را شخصی بدون تعارف و غیر تشریفاتی می دانند و شاید به همین دلیل برای دیگران جذاب هستید . آزادی برایتان اهمیت ویژه ای دارد و هرگز نمی توانید در محیطی کار کنید که به شما فرمان بدهند یا زیرنظر باشید . اعتقاد زیادی به حقیقت دارید و به همین دلیل زندگی را با تمام مشکلاتش دوست دارید .

رنگ بنفش

عاشق کند و کاو در هر مسئله ای هستید و شاید به همین دلیل علوم ماوراءالطبیعه در شما به حد کافی رشد کرده است و همین امر باعث شده به رشته هایی همچون فلسفه روی بیاورید . هیچ تجربه ای را قبول نمی کنید و باید خودتان آن را تجربه نمایید و این تنها مشکل شماست . برای حل مشکلاتتان همیشه راه حل را از درون خود جستجو می کنید و باید این را بدانید که دوست دارید همیشه در تنهایی سیر کنید و از جاهای شلوغ دوری می کنید .

رنگ قرمز

شما بسیار جاه طلب و مغرور هستید و حتی گاهی اوقات برای رسیدن به خواسته هایتان دیگران را فدا می کنید . همیشه در آشکارا کار می کنید تا مورد توجه قرار بگیرید . بسیار خون گرم هستید و خیلی زود جوش می آورید و ممکن است در اوج شادی با کوچکترین مشکلی حالت تان عوض شود . شما پر انرژی هستید و باید سعی کنید از این انرژی در جهت مثبت استفاده کنید .

رنگ زرد

شما فردی بسیار باهوش هستید و شخصیتی خوش بین و فعال دارید . هرگز در ابراز آنچه می خواهید کم نمی آورید . به دلیل زنده دلی و پرتلاش بودن اطرافتان خیلی شلوغ است . با وجود اینکه فرد بسیار شادی هستید ولی هیچگاه از شرایط راضی نیستید مگر اینکه شادی تان را با دیگران تقسیم کنید و تنها مشکل شما این است که قدرت تخیل بسیار بالایی دارید . اگر نتوانید از انرژی تان به درستی استفاده کنید خواهید دید بیشتر کارهایی را که با انرژی شروع کرده اید را ناتمام گذاشته اید .

رنگ طلائی

در هر چیزی فقط حد بالای آن رضایت شما را به همراه دارد و رفتارتان بگونه ای است که با هر شخص و با هر نوع تیپ شخصیتی که باشید و آشنا شوید ، آن شخص شیفته تان می شود . دانش و آگاهی شما نسبت به امور زندگی بسیار بالا است ، به هر چیزی با خوش بینی نگاه می کنید و می توانید معلم خوبی برای دیگران باشید و شرایط منفی را به خوبی تغییر می دهید و به بهترین موقعیت تبدیل می کنید .

رنگ نیلی

زندگی شما بیشتر به زندگی عارفان شباهت دارد . با عشق و علاقه ای که به پاکی دارید می توانید توان فوق العاده ای به افراد افسرده ببخشید . شما از یک حس ششم فوق العاده برخوردارید و به راختی از مشکلات دیگران باخبر می شوید .

رنگ سبز

شما فردی مقرراتی هستید و خیلی به دنبال نظم در زندگی هستید و از یک برنامه روزانه برای کارهای خود استفاده می کنید و نیز به ندرت اتفاق می افتد که زندگی تان شلوغ و بی هدف باشد . دیگران اغلب برای گرفتن راهنمایی به نزد شما می آیند . تکامل شخصیتی برایتان بسیار حائز اهمیت است و برای دانش اندوزی خود هرگز از آموختن دست بر نمی دارید و ترجیح می دهید به جای این شاخه و آن شاخه پریدن بر روی یک هدف تمرکز کنید .

گردآوری توسط عقدونه .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی . معرفی تالارها ، باغ تالارها ، هتل تالارها ، باغسراها و سالن های همایش مشهد .