چگونه از شوهرتان یک مرد قدرتمند بسازید

چگونه از شوهرتان یک مرد قدرتمند بسازید

خانم ها که دست به ازدواج می زنند و مردی را به همسری انتخاب می کنند ، باید از همان ابتدا و شروع زندگی راه هایی برای شاد و خرسند ساختن شوهرشان فرا بگیرند . ما در این بحث کوتاه سعی کرده ایم تا چند مورد از این آشنایی ها و نکات را به صورت مختصر و البته مفید بیان کنیم . که در زیر به پنج گام اساسی در این مورد اشاره شده است .

  • گام اول :

باید توجه داشته باشید که در سایه آگاهی ، شناخت و قابلیت می توانید ، آن چنان شوهرتان را تقویت نمایید که از یک آدم ساده و بی حس و حال به مردی غرورانگیز و با اراده تبدیل گردد .

  • گام دوم :

باید توجه داشت که حتی بالعکس رفتار فوق نیز امکان دارد و آن حالتی است که خانمی با “ندانم کاری های خود” کاری کند که شوهرش از مردی پرشور و شعف و با اراده قوی به مردی منفعل و بی حس و اراده تبدیل شود .

  • گام سوم :

همانند روزهای قبل از ازدواج و ایام نامزدی شوهرتان را باور داشته باشید و به او اعتماد کنید . باور و اعتماد شما در او حس اعتماد بنفس ایجاد کرده و از او فردی قوی و با اراده می سازد .

  • گام چهارم :

دقت کنید که اگر شوهرتان را باور داشته باشید ، همواره حس خرسندی و خوشحالی نزد شوهرتان وجود داشته و حتی نیز تقویت خواهد شد و  تقویت این حس خرسندی حتما باعث ایجاد حس اعتماد بنفس و تقویت اراده وی خواهد شد .

  • گام پنجم :

هیچ وقت نخواهید که اثرات خرسندی و خوشحالی نزد شوهرتان فروکش کرده و کاهش یابد که اگر اینگونه شود لحظه به لحظه و روز بروز با همسری منفعل تر و بی حس تر روبرو خواهید شد . پس سعی کنید با شنیدن حرف های او ، ایجاد تنوع در محیط خانه و روابطتان و … حس خرسندی او را تقویت کنید .

منبع : فقط عروس داماد ها بخوانند . تالیف محمدرضا قربان زاده .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .