4 اصل مراقبت از پوست نرمال

4 اصل مراقبت از پوست نرمال

شما یکی از معدود افراد خوشبختی هستید که از پوست خوبی برخوردارید . باید قدر این نعمت خدادادی را بدانید و از آن بیشتر مراقبت کنید . در اینجا ما چهار راهکار اساسی برای مراقبت از این موهبت الهی را عنوان می کنیم .

  • پاک کردن .

هر صبح و شب با کف صابون ملایمی پوستتان را تمیز کنید و بعد با آب نیمه گرم بشویید .

  • محرک .

صبح و شب بعد از پاک کردن پوست ، از یک لوسیون تازه کننده پوست استفاده کنید .

  • روغن رسانی .

به یک لوسیون مرطوب کننده ، هر صبح و شب نیاز دارید تا شادابی پوست تان حفظ شود . اطراف چشم را با کرم مرطوب کننده پوشش دهید .

  • محافظت .

شب ها بعد از پاک کردن پوست و استفاده از لوسیون ، با یک کرم شب سبک ، پوست را پوشش دهید و تقویت کنید .

مراقبت هفتگی : هفته ای یکبار از عسل استفاده کنید . عسل محرک ، قابض و تقویت کننده پوست است . برای این برنامه هفتگی به کرم ، یک قاشق غذاخوری عسل ، مقداری آب یخ و یک تونیک احتیاج دارید . بعد از پاک کردن پوست ، ابتدا آب آن را به کمک دستمال کاغذی نرم از روی پوست بردارید و عسل را به آرامی روی پوست بگذارید . انگشتتان را به پوست فشار دهید و فورا بردارید . با این عمل ، چسبندگی عسل سبب تحریک پوست می شود و به گردش خون زیر آن سرعت می بخشد . سه دقیقه این عمل را ادامه دهید . بعد یک حوله گرم را روی صورت بگذارید و فشار دهید تا عسل زدوده شود . سپس سه دقیقه پوست را روی بخار آب نگه دارید و بعد حوله را در آب یخ فرو برید و روی پوست بگذارید . در آخر کار از تونیک تازه کننده پوست استفاده کنید .

گردآوری توسط عقدونه .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .