توصیه هایی برای جلب اعتماد نامزدتان

توصیه هایی برای جلب اعتماد نامزدتان
  1. در روابط و صحبت های دو طرفه ی خود هیچ گاه نسبت به شخص سومی حسادت نکنید ، زیرا ابراز حسادت باعث زیر سؤال بردن توانایی های نامزدتان و در نتیجه دور شدن او از شما می شود .
  2. از نامزدتان تقاضا کنید هر چند روز یک بار زمانی را برای با هم بودن اختصاص دهد و بدین ترتیب در جهت افزایش روابط دو نفره ی خود گام بردارید .
  3. از دختران و یا پسرانی که در اطراف خود می بینید گله و شکایت نکنید . زیرا هر فرد با توجه به شناخت کاملی که نسبت به جنس خود دارد ، به هم جنسان خود تعصب داشته و ممکن است از صحبت های شما در مورد هم جنس خود برداشت سو کند .
  4. به بهانه های مختلف با نامزدتان تماس بگیرید تا به او این اطمینان را بدهید که به فکر او هستید .
  5. هرگز به نامزدتان دروغ نگویید .
  6. در مورد مسائل مشترکتان اظهار نظر کرده تا بتوانید به یک نتیجه ی واحد برسید .
  7. در زمان پرسش و پاسخ از همسر خود ، انتظار پاسخ فوری وی را نداشته باشید ، بلکه به او فرصت دهید تا پاسخی برای سوالات شما بیابد .
  8. در تصمیم گیری های خود از او مشورت بخواهید تا متوجه شود که به او اهمیت می دهید و وجودش برایتان ارزشمند است .
  9. با نامزدتان به ملاقات دوستان نزدیک بروید . این کار باعث می شود که نامزدتان دوستانی که برای یک رابطه ی زوج گونه مناسب نیستند را از لیست دوستان خود حذف کنید .
  10. اگر با نامزدتان قرار دارید و او دیر می رسد ، شکایت نکنید چرا که این شکایت ها تمام روز شما را خراب کرده و فرصت داشتن یک روز بیاد ماندنی را از شما می گیرند .

منبع : راز آرامش . فرشته گودرزی .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد و تالار عروسی در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .