سالن زیبایی سیب گل

سالن زیبایی سیب گل

نام مدیریت : سرکار خانم قوچانی .

شماره تماس : 05137612742 .

شماره همراه : 09153086120 .

آدرس : مشهد . بلوار سجاد . خیابان بهارستان . بهارستان 15 . پلاک 265 . سالن زیبایی سیب گل .

وب سایت : Www.Sibgol.Ir .

ایمیل :  Info@Sibgol.Ir .

عقدونه

سالن زیبایی سیب گل مشهد

سالن زیبایی سیب گل با پرسنل مجرب و توانا طی 14 سال سابقه کاری از زبده ترین سالنهای سطح مشهد شناخته شده و تقریبا تمام افرادی که با این مجموعه در ارتباط هستند این سالن را به کاردرستی و زیبا سازی چهره می شناسند و با گرفتن مشاوره های پر سود به زیبایی خود کمک بسیاری کرده اند و امید آن را داریم که حضور گرمتان را در این مجموعه پذیرا باشیم و با هنر و استعدادهای ذاتی خود شما را تا لحظه های خوش زندگیتان همراهی کنیم.

با سیب گل چهره ای زیبا و به یادماندنی برای خود بسازید.

شماره رزرو وقت: 09150106120   و    09153086120

گروه تخصصی سیب گل

این روزها همه می دانند که زیبایی فقط بزک کردن و آرایش زیاد نیست، تکنیک گریم و اصول پیاده کردن  گریم درست است که باعث زیبا شدن هر چه بیشتر چهره طبیعی انسان میشود.

 زیبایی سیب گل با تیم فوق حرفه ای این اصول را به طور کامل اجرا کرده و ضریب استرس خانم ها را برای میکاپ در حد زیادی کاهش می دهد و هر کسی را نسبت به چهره واقعی خود بدون بزک کردن زیاد می تواند فوق العاده زیبا کند.

برای یک شب بیاد ماندنی چهره خود را در لحظه های خاص زندگیتان رویایی کنید. سیب گل با برگرفتن از جدیدترین متدهای روز اروپا و ژورنالهای خاص با جلسه مشاوره قبل میکاپ می تواند به شما حس خوب بهترین را عرضه دهد به امید دیدار شما در بهترین و تخصصی ترین سالن کلاس A عروس و ابرو در مشهد

شماره رزرو وقت: 09150106120   و    09153086120

گروه تخصصی سیب گل

زیبایی سیب گل با 12 سال سابقه کاری در زمینه های آرایشی اولین VIP  تخصصی در زمینه ابرو در مشهد بوده که جزو بنام ترین و تخصصی تریت آرایشگاه های مشهد در زمینه ابرو و عروس شناخته شده و اکثریت مشتریان این مجموعه را کسانی تشکیل می دهند که حساسیت ویژه ای در زمینه ابرو دارند و به علت نداشتن وقت کافی در زمینه آرایش بتوانند زیبایی صورت خود را به کمک ابرو های درست دو چندان کنند .

برای داشتن چهره ای زیبا تنها آرایش کردن ملاک نیست داشتن ابرو های زیبا و نرمال باعث میشود زیبایی چشمها دو چندان به نظر برسد و چشمها اولین عضو در صورت هستند که دیده می شود برای زیبا کردن صورت و چشمها یک ابروی درست می تواند به چهره شما جذابیت خاصی بدهد . فرم ابروها از لحاظ روانشناسی چهره بیانگر شخصیت شماست در واقع حالت ابرو در ایجاد شخصیت سازی کمک زیادی می کند که چگونه خود را در جامعه نشان دهید با یک ابروی ایده آل که مشاور تخصصی این مجموعه به شما ارائه می دهد می توانید خود را زیبا تر و جذاب تر بنظر برسانید.

برای داشتن ابرو های زیبا و چهره ای  جذاب خود را به گروه تخصصی سیب گل بسپارید.

شماره رزرو وقت: 09150106120   و    09153086120

گروه تخصصی سیب گل

سیب گل در عرصه هنر واقعا امتحان خود را به مشتریانش پس داده از جمله کارهایی که بهترین و نامبروان بوده هیرکات و رنگ و هایلایت این مجموعه می باشد که این لاین مخصوص مشتریان ثابت این مجموعه است و پذیرش مشتری در زمینه هیرکات فقط در فستیوال هیرکات امکان پذیر می باشد که از طریق سایت زیبایی سیب گل اطلاع رسانی می شود و هیرکات این مجموعه در سطح شهر مشهد شناخته شده می باشد که اصولی ترین و جدیدترین هیرکاتها با دستان هنرمند تیم سیب گل با قیچی های بسیار ساده ارائه می شود. به العکس تمامی سالنها که بیشتر مدل قیچی ها و قیمت قیچی های خود را به رخ مشتری می کشند زیبایی سیب گل با قیچی های فوق العاده ساده هیرکاتهای بی نظیر و حرفه ای خود را به مشتریان سخت پسند خود ارائه می دهد.

منتظر حضورتان برای داشتن مو هایی سالم و زیبا در این مجموعه هستیم وعده دیدار ما در مجموعه کلاس A  عروس و ابرو در مشهد سیب گل.

شماره رزرو وقت: 09150106120   و    09153086120

کاربر گرامی ؛ جهت استفاده از تخفیفات ویژه این تالار به مدیریت مجموعه اعلام نمایید ، که از طریق وبسایت عقدونه با این تالار آشنا شده اید .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .