10 توصیه مهم به زنانی که به شوهرانشان شک دارند

10 توصیه مهم به زنانی که به شوهرانشان شک دارند

با همسرتان دوست باشید …

مسئله ی انتظار و خواسته های زن و شوهر از یکدیگر همیشه تازه است و از کارشناسان و متخصصان گرفته تا مادر ، مادر بزرگ ، پدر ، پدربزرگ و … می خواهند زوج های جوان را راهنمایی کنند و گاهی آنقدر حرف های ضد و نقیض می زنند که زن و شوهر جوان پاک گیج و درمانده شده و با هم دعوا می کنند . ولی این مسئله خیلی هم پیچیده نیست و دانستن و رعایت چند توصیه ساده به شما کمک بزرگی خواهد کرد .

شوهر شما می خواهد که :

  1. توانایی هایش را قبول داشته باشید ، چون با این کار اعتماد به نفسش بیشتر شده و حس می کند شما بدین شکل از او حمایت می کنید .
  2. او را درک کنید و ساده ترین راه این است که هر روز مدتی را با هم حرف بزنید تا هم شوهرتان شما را بیشتر بشناسد و هم شما همسرتان را .
  3. موفقیت ها ، تلاش و کوشش هایش را تایید کنید تا حس نکند زحماتش هدر رفته و همسرش کارهای او را بیهوده می داند .
  4. او را همانطور که هست بپذیرید و سعی نکنید تغییرش دهید و مثل خودتان بسازیدش . این شمایید که باید با شرایط خودتان را وفق دهید چون تغییر دادن دیگران غیر ممکن است .
  5. هنگام حرف زدن خلاصه بگویید و بیهوده به حاشیه نروید ، بخصوص زمانی که خسته است و گرفتار یا اینکه به شدت سرش شلوغ است .
  6. محبت و علاقه تان را به او نشان دهید . مردها می توانند رمانتیک باشند ، فراموش نکنید یک هدیه کوچک ، یک یادداشت یا پیامک محبت آمیز خیلی خوشحالش می کند .
  7. به شوهرتان احترام بگذارید و هرگز تحقیرش نکنید ، بخصوص در جمع ، خودتان می دانید این کار چقدر زشت است .
  8. برای لحظاتی بگذارید با خودش تنها باشد چون او هم می خواهد در سکوت فکر کند یا لحظه ای از همه چیز دور باشد ، این حق اوست .
  9. به شوهرتان اعتماد کنید و بدانید اطمینان به هم در زندگی مشترک بسیار مهم است ولی اگر به هر دلیلی نتوانستید به او اعتماد کنید ، حتما و در اولین فرصت به مشاوره بروید تا مشکل را با مشاور در میان گذاشته و حل کنید ، نه اینکه مدام تحت نظرش بگیرید و با شک و تردید زندگی کنید .
  10. با او دوست باشید ، نه فقط یک همسر ، باید راهی پیدا کنید که بتوانید در کنار هم و با همکاری هم زندگی را به جلو ببرید نه با رقابت و تلاشی برای اثبات برتری .

منبع : فقط عروس داماد ها بخوانند . تالیف محمدرضا قربان زاده .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .