7 قانون برای داشتن همسری عاشق

7 قانون برای داشتن همسری عاشق

عشق خریدنی نیست ، فروختنی هم نمی تواند باشد ؛ برای آنکه همسرتان را عاشق خود کنید باید راهش را بلد باشید . این مطلب راهنمای شما برای دانستن راه و روش ها و ترفند هایی برای داشتن همسری عاشق و تقویت علاقه بین زن و شوهر است .

  • ترفند هایی برای داشتن همسری عاشق و تقویت عشق در زندگی مشترک .

همانطور که گفته شد عشق خریدنی نیست ، فروختنی هم نمی تواند باشد پس نمی توان کسی را به راحتی عاشق کرد . همسر شما باید عشق واقعی شما باشد تا بتواند عاشق شما بماند . همسر عاشق داشتن نیاز به ایجاد محبت و علاقه ی واقعی می باشد . محبوبیت یک امر مادرزادی و ارثی نیست ، در این مطلب می خواهیم از برخی رازهای محبوب شدن برای همسر پرده برداریم و به شما آموزش دهیم چطور پایه های زندگی تان را از همین حالا محکم بچینید ، تا با قرار دادن اولین خشت ، دیوارتان تا ثریا کج نرود .

  • امین باشید و فضایی امن برای او ایجاد کنید .

همه همسران نیاز دارند در زندگی احساس امنیت کنند و در صورتی جذب طرف مقابل می شوند که وی چنین احساسی را به آنها بدهد . خود شما هم دوست دارید در لحظه ای که سکوت کرده اید و در لاک خودتان فرو رفته اید ، همسرتان کنارتان بنشیند و در مورد حسی که در این لحظه دارید ، با شما حرف بزند . بیشتر افراد دوست دارند ، شرایطی امن داشته باشند تا بتوانند نگرانی ها و استرس های خود را بیرون بریزند . راه پیدا کردن محبوبیت در دل همسر این است که به طرف مقابل نشان دهید می توانید این فضای امن را برایش مهیا کنید .

  • به آزادی اش احترام بگذارید .

در دوران نامزدی و آشنایی به او نشان دهید که قصد ندارید شخصیتش را تغییر دهید ، با این کار ثابت می شود که شما او را همان طور که هست ، قبول دارید . با این کار به او حس آزادی می دهید ؛ به هیچ عنوان برای طرف مقابل محدودیت ایجاد نکنید . افراد از محدود شدن متنفر هستند ، بنابراین محدودیت ایجاد نکنید . با این کار او احساس بهتری نسبت به شما پیدا می کند .

  • به او احساس حمایت بدهید .

بیشتر افراد در مواقع سختی به یک پشتیبان نیاز دارند . در صورتی که شما برای طرف مقابل نقش یک حامی را داشته باشید برایش رضایت بخش است و حس خوبی به او منتقل می کنید . نباید در برابر او بی تفاوت باشید ؛ پس از هرگونه کمکی دریغ نکنید . همچنین به او برای کسب انرژی دوباره و متعهد بودن در کارهایش فرصت دهید .

  • به او نگاه کنید .

دو فردی که عمیقا عاشق یکدیگر هستند ، 75 درصد از زمانی را که گفتگو می کنند ، به یکدیگر نگاه می کنند و هنگامی که فرد ناخوانده ای میان صحبت شان وارد می شود ، آهسته تر روی از یکدیگر برمی گردانند . در گفتگوهای معمولی ، افراد 30 تا 60 درصد از وقت را به نگاه کردن به یکدیگر اختصاص می دهند این در صورتی است که در گفتگوهای زناشویی می بایست بیشتر به این مسئله توجه شود .

  • از انتقال احساسات و حس های خوب به عشقتان غافل نشوید .

تا جایی که برایتان مقدور است در تشویق طرف مقابل کوتاهی نکنید ؛ چون وقتی او را نسبت به خودش خوش بین می کنید او به شما نیز خوش بین می شود . روشن تر بگوییم وقتی که مرتب از دیگران انتقاد کنید ، بالاخره به جایی می رسید که آنها را نسبت به خودشان بدبین می کنید و این بدبینی سرانجام به خود شما باز می گردد و به محبوبیت تان لطمه می زند . این طبیعت بشر است که از آدمی که به شدت از او انتقاد کند ، خوشش نمی آید .

  • برایش بهترین باشید .

به او نشان دهید که می خواهید برایش بهترین باشید . به خودتان برسید و برای ارتقای جسمی ، روحی و اجتماعی خود وقت صرف کنید و او را تشویق کنید که در همین مسیر قدم بردارد . رسیدگی و توجه دقیق به پوشش ، انضباط و آراستگی می تواند شما را خواستنی تر کند . اگر چه ما معتقدیم لباس شرافت نمی آورد ولی انضباط شرافت می آورد . حضرت نبی اکرم(ص) هنگام خروج از منزل عطر مخصوص استفاده می کردند ، موهای خود را شانه و لباس ها و عمامه خود را منظم کرده و سپس خارج می شدند . چرا که ظاهر زیبا و آراسته جاذبه آفرین و محبوبیت آور است . زیبایی درون و آرامش و نظم درونی شما هم می تواند به همین میزان باعث محبوبیت شما شود .

  • عیب پوش و رازدار باشید .

درباره اسرار طرف مقابل ، عیب پوش و رازدار باشید . عیوب او را برای هیچ کس حتی والدین خود بیان نکنید . خداوند در قرآن می فرماید ؛ “هن لباس لکم” یعنی زن ها باید پوشش مناسب برای عیوب مردان باشند . آنقدر باید در پوشش عیوب دقیق و حساس باشید که حتی اگر کسی تاکید کرد که همسر شما فلان عیب را دارد شما نیز بسیار تاکید کنید که خیر ، او از این عیب دور است و اینطور نیست .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .