چند اشتباه در انتخاب لباس عروس

چند اشتباه در انتخاب لباس عروس

پوشیدن لباس عروس سفید از قشنگترین رویاهای هر دختری است . مسلما انتخاب آن نیز از دغدغه های شیرین ولی جدی به حساب می آید . لباس عروسیتان ، شما را خاص و شب عروسیتان را ماندگارترین خواهد کرد .

  • رفتن به مزون برای انتخاب لباس عروس با پیش زمینه ذهنی قبلی .

همه دخترخانم ها از زمان بچگی یک مدل لباس عروس رویایی در ذهن و رویای خود دارند و با این پیش زمینه ذهنی برای انتخاب لباس عروس خود می روند . اما اگر این مدل مناسب استایل شما نباشد شما فقط خود را آزار می دهید . پس با ذهن باز برای انتخاب بروید به طوری که انگار این بار اول است که لباس عروس می بینید .

  • متناسب نبودن لباس عروس انتخابی با بودجه .

این یک اشتباه بزرگ است که بودجه خود را در نظر نگیرید و برای نتخاب بروید . زیرا ممکن است لباسی انتخاب کنید که بسیار مناسب و برازنده باشد ولی با بودجه ی شما مطابق نباشد و هیچ چیز بدتر از این نیست که شما از یک لباس خوشتان بیاید ولی نتوانید آن را برای مراسم خود بپوشید !!! پس حداکثر بودجه خود را تعیین کرده و بعد برای انتخاب بروید .

  • انتخاب لباس عروس در لحظات آخر .

حدود شش ماه قبل از زمان مراسم ، زمانی را برای انتخاب لباس خود اختصاص دهید . زیرا سخت ترین مرحله ، انتخاب لباس عروس مناسب است . شش ماه زمان بسیار مناسبی برای انتخاب کردن لباس ، سفارش دادن آن و بوجود آوردن تغییرات جزئی در آن است ، تا با رعایت تمام ریزه کاری ها ، لباس خود را انتخاب کنید و از آن لذت ببرید .

  • رفتن برای انتخاب لباس عروس به صورت گروهی .

رفتن برای انتخاب لباس عروس به صورت گروهی بسیار شما را دچار دو دلی و تردید می کند . زیرا سلیقه های افراد متفاوت است . سعی کنید با افرادی برای انتخاب بروید که با شما سلیقه مشابهی داشته باشند . نظرات متفاوت شما را گیج و انتخاب را مشکلتر می کند .

  • پوشیدن لباس زیر نامناسب در هنگام خرید .

قبل از پوشیدن لباس و رفتن برای انتخاب لباس عروس ، لباس زیر محکم و مناسب و راحت به تن کنید .

  • انتخاب لباس عروس صرفا زیبا .

مهم است لباسی که انتخاب می کنید فقط روی جارختی زیبا نباشد ، لباس باید به تن شما بنشیند و مناسب اندام شما باشد .

گردآوری توسط عقدونه .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .