اصول مراقبت از مو قبل از عروسی

اصول مراقبت از مو قبل از عروسی

همه ما می دانیم که مراقبت از مو بخش وقت گیری است و تقویت کردن مو حداقل شش ماه طول می کشد .

پس مراحل زیر را با ما طی کنید تا موهای زیبا و فوق العاده ای را برای مراسم عروسی خود داشته باشید .

  • شش ماه قبل از مراسم عروسی .

اگر شما نیز از ریزش موهایتان رنج می برید و موهایتان درخشش خود را از دست داده است ما مصرف مکمل ها و تقویت کننده های مو را به شما پیشنهاد می کنیم . این مکمل ها باعث رشد مجدد موهای شما و درخشش موهایتان می شود . در این مورد می توانید با پزشک خود مشورت کنید و بنا به نظر پزشک متخصصتان مصرف آنها را شروع کنید . تاثیر این مکمل ها ممکن است طولانی باشد اما برای ریزش مو یک راهکار فوق العاده است .

  • سه ماه قبل از مراسم عروسی .

شما باید در این سه ماه باقیمانده ، از شامپو هایی استفاده کنید که به آن اطمینان دارید ، کاملا از آن راضی هستید و مناسب موهای شماست و سرشار از مواد معدنی و پروتئینی باشد . نکته دیگر اینکه ، گرمای بیش از اندازه به موهای شما آسیب می رساند .

  • یک هفته تا مراسم عروسی .

از برس و شانه ای استفاده کنید که کاملا مناسب موهای شما باشد و در هر بار شانه کردن موهایتان باعث شکسته شدن موهایتان و آسیب رساندن به آنها نشود . استفاده از برس ها و شانه های چوبی در صورتی که به تازگی موخوره های موی خود را درمان کرده اید نیز توصیه می شود .

  • روز قبل از مراسم .

در این روز شما فقط می توانید از محلول های تقویتی استفاده کنید که با نام های تجاری گوناگون در بازار ارائه می شود . البته مصرف این محلول ها باید زیر نظر آرایشگر متخصص باشد تا اثر معکوس روی موهای شما نگذارد . بهتر است موهای کاملا خیس را سشوار نکشید زیرا سشوار کشیدن موهای خیس باعث از بین رفتن رطوبت لازم می شود .

عقدونه بزرگترین بانک اطلاعاتی مجموعه های تشریفاتی مشهد .
بهترین تالار در مشهد ، زیباترین باغ تالار در مشهد ، مجلل ترین هتل تالار در مشهد ، با شکوه ترین باغسرا در مشهد و همچنین حرفه ای ترین آتلیه در مشهد را از ما بخواهید .
عقدونه برندی نو با ایده های متفاوت .